26_Greek_Trade_logotyp.jpg

Oryginalne greckie produkty Greek Trade

 

Owocowe nadzienia do ciast Helcom

Oferujemy termostabilne nadzienia z kawałkami owoców – zawartość owoców 50% i 70% o smakach: wiśnia, jagoda, czarna porzeczka, ananas, brzoskwinia, morela, truskawka, malina, kiwi, gruszka, mango z marakują, brzoskwinia z marakują, mango z brzoskwinią, żurawina.

Oraz termostabilne nadzienia gładkie – zawartość owoców 20%, 50% i 70% o smakach: banan, cytryna, pomarańcza, malina, morela, wiśnia, truskawka, jagoda.

Nadzienia idealne do wyrobów cukierniczych: dekoracji, przekładania, nadziewania, smarowania

ciast, ciasteczek, rolad, rogalików, tortów, pączków oraz produktów garmażeryjnych takich jak: pierogi, knedle, naleśniki.

Można zapiekać je na zewnątrz i wewnątrz ciasta oraz mrozić w finalnych produktach. Łatwo rozprowadzają się po cieście ręcznie i maszynowo. Nie nasączają ciasta.

Dostępne w wiadrach o pojemności 6 kg, 12 kg i 13 kg.

 

Papryka Jalapeño Helcom

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno czerwoną, jak i zieloną paprykę jalapeño.

Papryka idealnie podkreśli smak sosów do dań mięsnych. Niezastąpiona jako dodatek do pikantnych burgerów, hot dogów czy pizzy. W zależności od rodzaju dania mogą Państwo wybrać krążki, paski, kostkę czy ćwiartki z co za tym idzie zaoszczędzić czas.  

Dostępne w puszkach: Papryka jalapeño krążki czerwona i zielona 3,1 L, Papryka jalapeño czerwona paski 4,25 L, Papryka jalapeño czerwona kostka 4,25 L, Papryka jalapeño czerwona ćwiartki 4,25 L.