18_logo.jpg

Pościel hotelowa i tekstylia personalizowane

Pościel hotelowa

Oferujemy pościel hotelową najwyższej jakości, a jednocześnie lekką i wytrzymałą. Pościel produkowana jest z użyciem najnowszych technologii z zachowaniem dbałości o każdy najmniejszy szczegół. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno gładką białą pościel, a także pościel w pasy od 2 mm do 2 cm szerokości paska. Nowością w naszej ofercie jest efektowna pościel w satynową kratę.

Poszewki na poduszki i kołdry szyjemy zamykane na zakładkę w standardowym rozmiarze i pod indywidualne zamówienie Klienta. Pościel do wyboru z szerokiej gamy tkanin naturalnych bawełnianych i mieszanek polycottonu. Proponujemy prześcieradła z tkanin bawełnianych oraz mieszanek takich jak: gładka bawełna percal (100% Bawełna, TC-230, 135g/m²), gładka bawełna płótno (100% Bawełna, TC-120, 140 g/m²), gładka bawełna satynowa (100% Bawełna satynowa, TC-250, 155g/m²)  czy gładki polycotton satynowy (52% Bawełna, 48% Poliester, TC-240, 140g/m²).

Tekstylia personalizowane

Szanowni Państwo proponujemy dodatkową możliwość znakowania produktów w różnych formach i technikach w zależności od Państwa potrzeb. Produkty personalizowane z pewnością podniosą prestiż każdej firmy, a dodatkowo naniesione logo utrwala się w świadomości Klienta i jest fantastyczną reklamą Państwa firmy. Warto też nadmienić, iż ograniczają również Państwo ryzyko pomyłki podczas oddawania produktów do pralni.

Jedną z najbardziej popularnych technik znakowania jest haft można go użyć praktyczne na wszystkim. Najbardziej popularne produkty wykonane tą techniką proponujemy Państwu na ręcznikach, pościeli, szlafrokach, kocach, kapciach czy serwetach restauracyjnych.

Proponujemy Państwu również produkty z tkanym logo. Tekstylia tego typu nie tracą na wartości użytkowania, gdyż wzór tkany w żaden sposób nie usztywnia produktu, nie pruje się z czasem użytkowania jak ma to miejsce przy technice haftu. Produkty tkane są najbardziej trwałym znakowaniem reklamowym i na pewno godne polecenia każdej firmie, która zwraca uwagę na jakość i walory użytkowe swojego produktu.