11_winterhalter_connectwash.jpg

Komunikacji internetowa w zmywaniu przemysłowym

Nastały czasy, w których rolę budzika przejmuje zaprogramowany na konkretną godzinę ekspres do kawy budzący nas ulubionym aromatem, o urodzinach znajomych przypominają nam social media, a samochód w ciasnej uliczce zaparkuje bez naszej ingerencji. Ogólnodostępna technologia otacza nas z każdej strony czy tego chcemy, czy nie. Nawet osoby o wyjątkowo konserwatywnym podejściu używają smartfona i, często nieśmiało, ale jednak, wchodzą w świat „digitalu”, przed którym nie ma ucieczki. W przypadku profesjonalnej kuchni wkraczanie technologii wygląda bardzo podobnie. Ludzie na co dzień przyzwyczajeni są do nowinek, które znacznie ułatwiają życie i oczekują, że ich codzienna praca stanie się nie tyle łatwiejsza, co bardziej wydajna, bezpieczna i kontrolowalna. Oczywiście zastąpienie kucharza maszyną w chwili obecnej nie jest możliwe i jeszcze przez długie lata możliwe nie będzie. Nadszedł jednak czas, w którym technologia jest w stanie szefom kuchni, kucharzom po prostu zdjąć trochę obowiązków z głowy i oto właśnie przede wszystkim chodzi, czyż nie?

W przypadku profesjonalnych zmywarek gastronomicznych wielokrotnie w trakcie rozmów z naszymi Klientami otrzymywaliśmy informację zwrotną, że jest ona pewnego rodzaju samoistnym „tajemniczym pudełkiem”. Wsłuchując się właśnie w te uwagi i dokładnie analizując potrzeby postanowiliśmy wykorzystać najnowszą technologię, aby każdy użytkownik miał pełną kontrolę i wgląd we wszystkie procesy, które w owym „pudełku” zachodzą. Właśnie dlatego wdrożyliśmy technologię CONNECTED WASH, która po podłączeniu zmywarki Winterhalter do Internetu pozwala za pośrednictwem komputera lub po prostu tabletu czy smartfona mieć wgląd we wszystko, co wiąże się z procesami zmywania. Zabieg ten otwiera nową erę przemysłowego zmywania, w której mamy pełną kontrolę nad posiadanym sprzętem bez względu na to, czy posiadamy jedną zmywarkę w jednym lokalu, czy kilka, a nawet kilkanaście w różnych lokalach w wielu rozlokowanych punktach.
CONNECTED WASH, jako nowatorskie rozwiązanie technologiczne dla profesjonalnej kuchni

Technologia CONNECTED WASH to moduł dostępny dla zmywarek Winterhalter z Serii UC (podblatowe), Serii PT (kapturowe) oraz serii UF (do garów i przyrządów kuchennych), który po podłączeniu do internetu za pomocą LAN lub Wi-Fi daje właścicielowi / managerowi lub innej wskazanej osobie pełny wgląd we wszystkie procesy zachodzące w zmywarce lub całej flocie zmywarek, bez względu na ich miejsce postoju. Wszelkie dane są prezentowane w bardzo przejrzysty, łatwy do monitoringu oraz dalszej analizy i benchmarkingu sposób, w ramach aplikacji CONNECTED WASH dostępnej na systemy Android oraz iOS lub za pomocą przeglądarki w komputerze z dostępem do internetu. Dostęp do systemu CONNECTED WASH gwarantuje zwiększone bezpieczeństwo eksploatacyjne, gdyż wszystkie błędy oraz awarie sprzętu są automatycznie sygnalizowane przez wiadomość „push” osobie skazanej. Aplikacja na bieżąco czuwa nad stanem chemii podłączonej do zmywarki, jej bieżącego zużycia oraz gromadzi wszelkie informacje związane z użytkowaniem w ramach dziennika aktywności.

Na CONNECTED WASH dotychczas postawili (m.in.): Restauracja N51, Restauracja Nolita, Hotel SPA Dr Irena Eris w Krynicy Zdrój, HERON Live Hotel, Hotel Narvil, Hotel Windsor, EVA Park Life & SPA oraz ponad sto innych Klientów.

Więcej informacji: www.connected-wash.biz