Best Company Solutions sp. z o.o. to oficjalny dystrybutor profesjonalnych urządzeń gastronomicznych. Firma założona została w 2010 roku we Wrocławiu. Od początku swojej działalności związana była z renomowanymi markami światowej klasy. Jako wyłączny dystrybutor automatycznych ekspresów do kawy marki FRANKE na rynku polskim, wkroczyła przebojem do branży profesjonalnej gastronomii, stając się następnie jednym z czołowych dostawców wymagających, najlepszych i największych firm krajowych. Na przełomie ostatnich 8 lat, portfolio firmy rozszerzyło się znacząco o kolejne prestiżowe marki takie jak: Franke, Dalla Corte, Curtis, Atollspeed, Cuppone, Gelmatic, Zumex, Palux, Qualityfry,Bovo, Brita, Compak, BluPura, Hobart, Dannube, Clabo. Obecnie w porftolio firmy znajduje się 16 światowych marek.

W Best Company Solutions wyznaczamy kierunek nowoczesnej gastronomii. Przyczyniamy się do rozwoju polskich firm oferując kompleksową obsługę branży HoReCa – od analizy potrzeb klienta, poprzez dobór i montaż sprzętu, aż po serwis technologiczny i szkolenia. Chcąc jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów, Best CS oferuje również najwyższej klasy opiekę posprzedażową i usługi serwisowe. Dbamy też o rozwój wiedzy branżowej – m.in. poprzez prowadzenie szkoleń baristycznych dla profesjonalistów. 

Potwierdzeniem najwyżej jakości reprezentowanej przez naszą firmę są Klienci, którzy nam zaufali m.in.: PKN Orlen, Moya, McDonald's, Circle K, Starbucks i wiele innych.

Więcej informacji na temat firmy Best Company Solutions jest dostępnych na stronie internetowej www.best-cs.pl  oraz na profilach w mediach społecznościowych:

Facebook: https://www.facebook.com/bestcsofficial/

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/best-cs/

Produkty firmy

Ekspres Franke A300

 

EKSPRES FRANKE A1000

 

EKSPRES Dalla Corte XT

 

EKSPRES Dalla Corte Mina

 

WYCISKARKA Zumex Soul

 

WYCISKARKA Zumex Versatile pro

 

PIEC AtollSpeed Easy

 

MASZYNA DO LODÓW GelMatic- SC 150

 

MASZYNA DO LODÓW GelMatic Self Gel

 

MIKSER BOVO - TORNADO