CARTEL FOODS Piotr Terlikowski

Walidrogi, ul. Opolska, 88, 46-050, Tarnów Opolski

NASZĄ PASJĄ OD ZAWSZE BYŁA GASTRONOMIA!

Od 1993r. specjalizujemy się w gastronomi. Zaczęło się od produkcji wyrobów mięsnych tj. hamburgery oraz mięsa na grilla. W 2008r. po długich testach wprowadzamy do oferty skomplikowane produkty mięsne jakimi są kebab i gyros produkowane na wielkich wałkach. Do dziś sprzedajemy je pod marką Mr.Hash.

Dzięki analizie rynku i potrzeb naszych Klientów dostosowujemy nasze produkty do potrzeb restauratorów. Tak w 2015r. powstaje marka Holly Powder (chrupiąca panierka i marynaty do kurczaka). To przełomowy moment w naszej historii. Produkty zyskują ogromne zainteresowanie w Polsce i za granicą. Na bazie naszych produktów powstają dania w m.in. Niemczech, Czechach, Irlandii, na Ukrainie, czy w Uzbekistanie, Seszelach i Islandii.

Kurczak w panierce wyróżnia się doskonałym smakiem i tworzy idealną bazę do skomponowania całego menu. Tak powstała kolejna nasza marka Chilli Mili. Jest to sieć franczyzowa restauracji, w których dania oparte są na panierowanym kurczaku. Dziś w Polsce działa 10 lokali oraz 4 za granicą.

Najnowszym produktem są napoje Home Made Drinks (2018r.) serwowane z dystrybutorów Post-Mix (tzw. ‘Dolewka’). Produkujemy syropy o smakach: Cola, Orange, Lime i Ice Tea a nasi klienci serwują w swoich lokalach doskonale słodzone, idealnie nagazowane napoje!

Jesteśmy otwarci na potrzeby restauratorów.

Obserwujemy uważnie rynek i dostarczamy pożądanych, dopracowanych w każdym calu, najwyższej jakości produktów! 

 

 

Produkty firmy

PANIERKA DO KURCZAKA HOLLY POWDER

 

MARYNATA DO KURCZAKA PIKANTNA

 

MARYNATA DO KURCZAKA ŁAGODNA

 

Pozostałe produkty: