www.twojretail.pl

Mokotowska, 49, 00-542, Warszawa
T. 22 596 50 50
wyślij wiadomość

Knight Frank to międzynarodowa grupa doradców do spraw nieruchomości. Z pomocą ponad 15 000 ekspertów w ponad 400 biurach w 60 krajach oferuje kompleksowe usługi, obejmujące doradztwo na każdym etapie projektu nieruchomościowego, począwszy od badań rynku, pozyskania kapitału na jego realizację, poprzez komercjalizację i zarządzanie nieruchomością, z wyceną i sprzedażą włącznie. W Polsce firma Knight Frank jest obecna od 1998 roku.

Z pasją i energią tworzymy zgrany Dział Wynajmu Powierzchni Handlowych Knight Frank. Jesteśmy częścią globalnej grupy i niezależnymi lokalnymi doradcami. Nasze usługi kierujemy zarówno do właścicieli nieruchomości, jak i do najemców lokali handlowo-usługowych.

Zawsze słuchamy uważnie klientów i analizujemy ich potrzeby, aby zaproponować rozwiązanie uszyte na miarę i sfinalizować umowę. Od lat nasza firma monitoruje rynek handlowy, dzięki czemu zawsze jesteśmy na czasie. Wiemy jak ożywić centra handlowe, wiemy, które ulice mają potencjał dla najemców i jak dobrze i sprawnie wynająć lokal w biurowcu.

Produkty firmy

Wyszukiwarka twojretail.pl