LHERAUD – COLLET - M&P / M&P FHU MIROSŁAW PAWLINA

Teligi , 1a, 05-270 , Marki
T. +48 22 771 30 48
sklep@wina-mp.pl
wyślij wiadomość
Osoba do kontaktu :
Pani Magda BEDNAREK
Import Manager M&P
tel. kom.: +48 500 056 562
e-mail: magda@wina-mp.pl

SAS Cognac Guy LHERAUD to producent z Małej Szampanii w pobliżu miasta Cognac, od 1680 r. oferujący koniak z najwyższej półki. Wina pochodzące z firmowych winnic (ze szczepów : Ugni Blanc, Folle Blanche i Colombard) są destylowane na alkohole mocne, następnie dojrzewają w naszych piwnicach, z których najstarsze pamiętają koniaki z XI wieku.
Nasza oferta obejmuje koniaki VS, VSOP i XO, ale również szeroki wybór koniaków rocznikowych, certyfikowanych jako autentyczne przez Bureau National Interprofessionnel du Cognac (BNIC), jedyny organ, podległy ministerstwu rolnictwa, upoważniony do wydawania takich certyfikatów. Oferujemy także pełną gamę rocznikowych armaniaków.

Spółdzielnia produkcyjna COLLET powstała w 1921 r. posiada ponad 600 hektarów winnic ulokowanych w najlepszych « crus » w AY, w sercu Szampanii. Szampany COLLET są produkowane na bazie 3 klasycznych szczepów : Chardonnay, Pinot Noir i Pinot Meunier. Szampan wytwarzany jest metodą tradycyjną, a leżakowanie odbywa sie w prawie 4 kilometrowych, stuletnich piwnicach wykopanych w kredzie.
COLLET jest szampanem przeznaczonym wyłącznie na rynek HoReCa i do sklepów specjalistycznych.

Wyłącznym importerem i dystrybutorem koniaków i armaniaków LHERAUD oraz szampanów COLLET w Polsce jest firma M&P - importer i dystrybutor win i alkoholi mocnych z całego świata, świadczący również usługi importowe dla restauracji.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!