OLIVAR DE SEGURA SCA

CTRA CORDOBA A VALENCIA S/N, , 23-350 , PUENTE DE GENAVE
T. +34 953 435400, FAX. +34 953 435376
pilar@olivardesegura.es
wyślij wiadomość
OLIVAR DE SEGURA to spółdzielnia drugiego stopnia zajmująca się przetwarzaniem, sprzedażą i handlem oliwy z oliwek Extra Virgin Olive Oil (z pierwszego tłoczenia, najwyższej klasy) o chronionej nazwie regionu pochodzenia “Sierra de Segura” oraz organicznej oliwy z oliwek Organic Extra Virgin Olive Oil. W skład Olivar de Segura wchodzi 15 spółdzielni pierwszego stopnia (zakłady produkujące oliwę z oliwek), które prowadzą działalność na powierzchni 30.000 hektarów w górach Sierra de Segura, Cazorla y Las Villas położonych w północno-wschodniej części prowincji Jaén i butelkują prawie 68% oliwy produkowanej w ramach tej chronionej nazwy pochodzenia. Pomimo że Hiszpania jest głównym rynkiem odbioru dla produktów Olivar de Segura, oliwa z oliwek naszej firmy jest jednym z najbardziej cenionych produktów na bardziej złożonych rynkach. Wysiłek ze strony naszej spółdzielni umożliwił nam wejście na rynki europejskie, USA i azjatyckie oraz zwiększenie eksportu spółki do 35% całych dochodów ze sprzedaży.
Gama produktów sprzedawanych przez Olivar de Segura obejmuje oliwę z oliwek Extra Virgin Olive Oil z tradycyjnych upraw oraz Extra Virgin Olive Oil z upraw ekologicznych, gdzie nie stosuje się nawozów sztucznych czy pestycydów.
Oliwa z oliwek rozpowszechniana przez Olivar de Segura wytwarzana jest z oliwek odmiany Picual, uprawianych w większych ilościach; uprawiamy także Arbequina i Cornicabra na oliwę organiczną.
Uznaną jakość naszej oliwy potwierdzają nie tylko cytowane dane, ale także różne nagrody, jakie przyznano naszej firmie w uznaniu za jej działalność oraz jakość produktów.