74_foto-ECO.png

EcoUse® - Ekologiczne, ekonomiczne i higieniczne użycie.

 

Zmieniający się klimat, susza, zanieczyszczenie powietrza i wody to problemy globalne wpływające na zdrowie i warunki życia.

W trosce o środowisko i zdrowie publiczne oferujemy rozwiązania sanitarne dla budynków użyteczności publicznej, dające korzyści obniżenia kosztów eksploatacji oraz maksymalizujące standard higieny w naturalny sposób.

Restauratorzy, hotelarze oraz zarządcy muszą sprostać zapewnieniu jakości usług oraz bezpieczeństwu klientów. Pomagamy zrozumieć, że ekologicznie znaczy również bezpiecznie i ekonomicznie.

EcoUse® wykorzystuje wieloletnie doświadczenia w dziadzinach sanitarnych. Dysponujemy technologiami opartymi o BIO i NANO skalę, aby skutecznie i długotrwale podnosić standard higieny. Nasze rozwiązania to inwestycja, a nie wydatek. 

  „Jaka toaleta, taka cała reszta”. Zatkane odpływy, zepsute spłuczki i cieknąca woda, przepełnione kosze na śmieci, nieprzyjemny zapach to znane problemy jakie występują w toaletach i powodują dyskomfort użytkowników.

Wśród rozwiązań ograniczających zużycie wody, oferujemy pisuary bezwodne oszczędzające 100% wody oraz ograniczające zatory i awarie do minimum oraz adaptery do pisuarów rozwiązujących problemy zapachowe. System działa bezdotykowo w oparciu o specjalny zawór, który jednocześnie działa jak sitko oraz o zastosowanie biologicznego środka czyszczącego Ph7. Bez stosowania agresywnych środków chemicznych. Ograniczenie zużycia wody przy myciu rąk możliwe jest przez zastosowanie automatycznej bezdotykowej baterii wodnej ograniczającej jej zużycie do 90%

Sprawdzone w działaniu automatyczne dozowniki środków ochrony dłoni bez dodatku uczulającego alkoholu, gwarantują oszczędną eksploatację i minimalny nakład pracy na uzupełnianie.

Czy można suszyć tanio i higienicznie? Otóż można. Zastosowanie higienicznej suszarki do rąk  z powłokami antybakteryjnymi zapewnia bezdotykowe suszenie powietrzem oczyszczonym przez filtr HEPA. Koszt cyklu suszenia jest 20 krotnie niższy od zastosowania ręczników.

Ogólna higiena powierzchni i powietrza w miejscu publicznym nie jest łatwa i jest przyczyną powstawania przykrych zapachów. Można je neutralizować odświeżaczami powietrza ale w pierwszej kolejności należy wyeliminować źródło powstawania. Zapewnienie skutecznej dezynfekcji musi być zatem długotrwałe, a przy tym bezpieczne dla zdrowia i nie powodować starzenia (utleniania materiałów). Podpowiadamy jak za pomocą zamgławiania i zastosowaniu nanosrebra cząsteczkowego uzyskać taki efekt w gastronomii,  pomieszczeniach hotelowych, biurowych i medycznych.

Konwencjonalne metody dezynfekcji są ograniczone w walce z niewidzialnym zagrożeniem jakim są mikroorganizmy. Dzięki nowemu atomizerowi przenośnemu CUBE S walka z bakteriami, grzybami, wirusami jest o wiele prostsza, zautomatyzowana i bez możliwości popełnienia błędu ludzkiego. Nanosrebro ECOsilver® do mycia i dezynfekcji powierzchni działa w tygodniach i jest stosowane również do fumigacji. Nie wywołuje podrażnień oraz nie niszczy powierzchni, a w połączeniu z systemem elektrostatycznego oczyszczania powietrza Elixair, gwarantuje najwyższy standard dekontaminacji.

Propozycja EcoUse® skierowana jest do świadomych odbiorców poszukujących rozwiązań na pojawiające się problemy sanitarne, walkę z niewidocznymi zagrożeniami mikrobiologicznymi, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów, dla których liczy się człowiek i otaczające go środowisko.  Wysoka jakość, długoletnia gwarancja oraz dostęp do wykwalifikowanego serwisu to pewność i zaufanie jakim obdarzają nas klienci.