72_WH_zdjęcie.png

Why Classeq? – Dlaczego Classeq?

 

Firma Classeq Warewashin została założona w  Anglii w 1977 roku  aby zapewnić branży hotelarskiej i gastronomicznej linię solidnych, prostych w użyciu i ekonomicznych zmywarek do mycia szkła i naczyń. 

Obecnie marka Classeq jest jednym z największych dostawców zmywarek na rynek brytyjski. Poza Wielką Brytanią Classeq  obecny jest jeszcze na ponad 40 rynkach całego świata.

Proudly made in Britain - wykonane z dumą w Wielkiej Brytanii

Do dziś wszystkie zmywarki Classeq produkowane są w Anglii. Od roku 2018 w nowo wybudowanej fabryce Classeq House w  Staffordshire koło Birmingham.

Simplicity - Classeq oznacza prostotę

W coraz bardziej złożonym świecie my stawiamy na proste rozwiązania. Każdy aspekt marki Classeq wzmacnia ten przekaz.
Nasze produkty są projektowane z myślą o prostocie. Są niezwykle łatwe w instalacji oraz codziennej  obsłudze i konserwacji.

W połączeniu z wysoką jakością wykonania, niezawodną, ​​solidną konstrukcją i przyjazną obsługą – zmywarki Classeq zawsze zapewniają doskonałej jakości efekty zmywania. I co dziś bardzo ważne w niezwykle przystępnych cenach zakupu lub alternatywnie długoterminowego najmu.

Partnership - stawiamy na Partnerstwo

Doświadczenie naszych klientów jest podstawą wszystkiego, co robimy. Koncentrujemy się na nawiązaniu i utrzymaniu przyjaznych relacji  z klientami. Podobnie jak sektor gastronomiczno - hotelarski, w którym działamy, istniejemy, aby służyć naszym klientom.

Why Classeq - Dlaczego Classeq?

Doświadczenie ludzi stojących za tą marką oraz przygotowana przez nich wyjątkowa oferta powoduje, że Classeq doskonale wpisuje się w oczekiwania branży wychodzącej z kryzysu pandemii.