49_pasik1.jpg

V Edycja Konkursu Kulinarnego CHEF CULINARY CUP

Z wielką przyjemnością mam zaszczyt zaprosić na jubileuszową V Edycję Konkursu Kulinarnego CHEF CULINARY CUP pod moim patronatem, która odbędzie się podczas 24 Międzynarodowych Targów Gastronomicznych EUROGASTRO i będzie to edycja międzynarodowa tak jak w roku ubiegłym.

Identycznie jak wszystkie poprzednie edycje, również i ta najbliższa będzie zorganizowana przez Nestle Professional przy moim wsparciu.

Finał konkursu odbędzie się 25 marca 2020 roku i będzie jednocześnie prezentacją nowej, czwartej już linii nowych produktów pod brandem CHEF.

Konkurs ten tak jak i wszystkie poprzednie jest konkursem wyjątkowym, gdyż uczestnicy konkursu mogą przygotować pracę konkursową w postaci dowolnego dania głównego bez praktycznie żadnych ograniczeń produktowych i kulinarnych. Umożliwia to wyjątkowy arkusz ocen stworzony na podstawie arkusza jednego z największych światowych konkursów kulinarnych jakim jest z pewnością S.Pellegrino Young Chef.

Wszystkie opisane zasady regulaminowe i międzynarodowe jury pod moim przewodnictwem i przy wsparciu Roberta Sowy tworzą niepowtarzalną atmosferę oraz klimat tego konkursu, który zyskuje coraz większe zainteresowanie, znaczenie i prestiż w środowisku kucharzy oraz szefów kuchni.

Dlatego jeszcze raz bardzo serdecznie zapraszam do udziału w kolejnej V Edycji CHEF Culinary Cup zarówno polskich szefów kuchni jak i szefów kuchni z innych krajów europejskich.

 

Jerzy Pasikowski
Organizator „International CHEF Culinary Cup”
Szef kuchni, Korporacyjny doradca kulinarny Nestle Polska S.A.