47_teo.jpg

„Festiwal Kuchni Greckiej”

Festiwal Kuchni Greckiej to odbywające się od 15 lat wydarzenie mające na celu propagowanie w Polsce tradycyjnej kuchni greckiej, oryginalnych, regionalnych receptur i produktów zarówno wśród hotelarzy, restauratorów, szefów kuchni i kucharzy, jak i wśród konsumentów.

„Festiwal Kuchni Greckiej” to nie tylko wydarzenie skupione wokół promocji kuchni greckiej, ale również prestiżowy konkurs kulinarny, w którym udział wezmą profesjonalni kucharze z wielu zakątków kraju. Zmaganiom uczestników przyglądać się będzie międzynarodowe Jury Profesjonalne, skupiające największe autorytety w zakresie gotowania oraz Jury Gwiazd. Śmiałkowie przystępujący do konkursu będą musieli zmierzyć się z tradycyjnymi greckimi produktami, ściśle określonymi regulaminem, tworząc nowatorskie kompozycje smakowe bazujące na znanych składnikach. Targi EuroGastro WorldHotel to wiodąca międzynarodowa impreza gastronomiczna, na której nie może zabraknąć wielbicieli i przedstawicieli branży HoReCa.

Po raz kolejny spotkamy się z największymi autorytetami oraz najlepszymi firmami aby wymienić się doświadczeniami, zaprezentować i poznać nowości. Targi EuroGastro WorldHotel organizowane przez MT Targi Polska to wielkie wydarzenie o wysokim prestiżu i znaczeniu nie tylko na rynku Polskim. Z roku na rok tysiące profesjonalistów z hoteli, restauracji, kawiarni i innych firm z branży hotelarsko-gastronomicznej w całego świata spotyka się w Nadarzynie w Ptak Warsaw Expo, szukając nowych i innowacyjnych rozwiązań na rynku zaopatrzeniowym, aby zmodernizować, wyposażyć lub odnowić swoją działalność. Zapraszamy!