44_sowa.jpg

Konkurs „Kulinarny Talent 2020”

Z przyjemnością zapraszam Państwa na najważniejsze wydarzenie branży gastronomicznej jakim są Międzynarodowe Targi EuroGastro w Warszawie. To spotkanie znakomitych szefów kuchni, restauratorów, dostawców, firm, proponujących nowoczesne i innowacyjne rozwiązania.

Szczególnie zapraszam na dwunastą edycję mojego autorskiego Konkursu „Kulinarny Talent 2020”.

„Kulinarny Talent” to prestiżowy konkurs, który pozwala odkryć wybitne zdolności wśród młodych, rozpoczynających życie adeptów sztuki kulinarnej do 23 roku życia. Jest to okazja pokazania najnowszych trendów kulinarnych, z pasją odkrywanych przez młodych, pełnych fantazji uczniów a zarazem prezentacji odwagi w łączeniu smaków i różnych technik przygotowywania dań.

Zgodnie z przyjętą formułą, o miano zwycięzcy rywalizują młodzi uczniowie rekomendowani przez szkoły gastronomiczne, co gwarantuje wysoki poziom konkursu. Zadaniem uczestników jest przygotowanie ciekawych, oryginalnych w smaku, a zarazem eleganckich i wykwintnych dań, które zachwycą jurorów.

Zwycięzcy, dzięki uzyskaniu miana „Kulinarnego Talentu” mają większe szanse zaistnienia w branży i rozpoczęcia wspaniałego startu na kulinarnej ścieżce kariery.

Konkurs to również okazja do spotkania wybitnych szefów kuchni, występujących w roli jurorów, a czasem mentorów dla młodych kucharzy.

Organizatorami konkursu są: Robert Sowa i MT Targi Polska.