katalog produktów

Coffema International Poland Sp. z o.o.

ul. Piekarnicza, 12A, 80-126, Gdańsk
T. +48.58.326.34.50, FAX. +48.58.326.34.52
wyślij wiadomość
Coffema International Poland Sp. z o.o. to firma, która działa na polskim rynku już od blisko 20 lat.
Od początku swojej działalności wyznaczamy standardy na rynku ekspresów do kawy, będąc jego znaczącym graczem.
Coffema nie jest producentem ekspresów do kawy, lecz generalnym importerem wielu znanych i cenionych na całym świecie marek – Carimali, Macco, Bravilor Bonamat, Elektra, Crem International, Solis, Macap, Eureka i innych.
Oferujemy szeroką gamę tradycyjnych ekspresów ciśnieniowych, w pełni automatycznych ekspresów ciśnieniowych, ekspresów przelewowych i do produktów instant, automatów do gorącej czekolady, młynków, wyposażenia dodatkowego oraz wszelkich materiałów eksploatacyjnych. Posiadamy również w swojej ofercie profesjonalne szafy chłodnicze do win – Chambrair.

Wśród zacnych klientów Coffema znajdują się m.in.: Tchibo Coffee Service, Kraft Foods Polska, Segafredo Zanetti Poland, HDS Polska, MIKO, Sara Lee Coffee & Tea Poland, AmRest (KFC), Statoil, Hotele Gołębiewski i inni.
System kompleksowej obsługi klienta Coffema rozpoczyna się w momencie fachowego doradztwa przy zakupie urządzenia. Coffema dostarcza ekspresy w dowolne miejsce na terenie kraju, montuje je, ustawia ich parametry zgodnie z życzeniem klienta, szkoli personel, wreszcie – świadczy pełną obsługę gwarancyjną oraz pogwarancyjną. Nasz Serwis dostępny jest 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, na terenie całego kraju. Filie serwisowe znajdują się w 7 miastach: w Gdańsku, Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu, Sosnowcu oraz Szczecinie.
Coffema – bo dla nas najważniejszy jest Klient.


Produkty firmy

EKSPRESY CIŚNIENIOWE

 

EKSPRESY NA PRODUKTY INSTANT

 

EKSPRESY PRZELEWOWE

 

AKCESROIA I MATERAIŁY EKSPLOATACYJNE

 

MŁYNKI DO KAWY

 

NAPARZACZE

 

WARNIKI DO GORĄCEJ WODY