katalog produktów

Chris Krzysztof Sawicki

Szwedzka, 23/75, 30-324, Kraków
T. 12 261 15 51
wyślij wiadomość

Firma CHRIS Krzysztof Sawicki, z siedzibą w Krakowie, reprezentuje znaną i cenioną markę DRY AGER® w Polsce, oferującą wielokrotnie nagradzane szafy do dojrzewania wołowiny na sucho. Tradycyjna metoda sezonowania mięsa gwarantuje doskonałe wyniki, a w połączeniu ze świetnym wykonaniem i dobrym designem urządzenia, stanowi doskonałe wyposażenie sal restauracyjnych, butików mięsnych, czy sklepów sieciowych.

Kompleksowym uzupełnieniem oferty firmy CHRIS, skierowanej dla restauracji i hoteli, stały się innowacyjne grille gazowe do steków niemieckiej marki BEEFER®, które zadebiutowały w Polsce w 2017 roku. Zaprojektowane z myślą o perfekcyjnych stekach, przyrządzanych w najbardziej optymalnych warunkach i temperaturze ponad 800°C, nieosiąganej w alternatywnych rozwiązaniach. Grill gastronomiczny BEEFER XL Chef został szybko dostrzeżony i otrzymał specjalne Wyróżnienie podczas Targów HORECA w Krakowie.

Oprócz sprzętów związanych z uszlachetnianiem i obróbką wołowiny, firma CHRIS ma do zaoferowania wysokiej jakości pakowarki próżniowe, czy urządzenia do gotowania sous vide.

Produkty firmy

Grill gazowy BEEFER XL Chef

 

Grill gazowy BEEFER ONE PRO

 

Szafa do sezonowania wołowiny DRY AGER DX1000

 

Szafa do dojrzewania wołowiny DX500

 

Pakowarka próżniowa LAVA V.350

 

Pakowarka próżniowa LAVA V.400

 

Cyrkulator sous vide LV.50

 

Urządzenie do gotowania sous vide LV.280

 

Urządzenie do gotowania sous vide LV.560

 

Worki do sezonowania wołowiny A-vac