katalog produktów

Cukieteria sp z o.o.

Tytoniowa, 22, 04-228 , Warszawa
T. +48.22.863.46.31
wyślij wiadomość
Cukieteria powstała z połączenia pasji i doświadczenia właścicieli. Otwarci na nowe trendy, czerpiąc inspirację z miejsc na całym świecie, wprowadzamy to, co dotychczas mało znane. Oferujemy i pokazujemy naszym klientom, jak w oryginalny i efektowny sposób osłodzić chwile w życiu. Pokazujemy możliwości zwiększania przewagi konkurencyjnej, co skutkuje Twoim sukcesem.
Działalność firmy opiera się na:

• Sprzedaży sprzętu gastronomicznego profesjonalnego i do użytku domowego
• Wynajmu sprzętu gastronomicznego profesjonalnego
• Kompleksowej organizacji imprez

Każdy nasz produkt i usługa są unikalne, dzięki czemu dajemy naszym Klientom to co niepowtarzalne, wyróżniając się na tle innych. Tworzymy nie tylko produkt czy usługę, ale przede wszystkim pozytywne wspomnienia u Państwa gości i klientów.
Naszą ofertę kierujemy do firm zajmujących się profesjonalną organizacją eventów, agencji reklamowych, agencji PR, firm specjalizujących się w organizacji wesel, przyjęć komunijnych i imprez okolicznościowych, firm cateringowych, restauracji oraz hoteli. Realizujemy również zamówienia indywidualne dla prywatnych osób.
Specjalnie dla Państwa, we wszystkim co robimy chcemy być perfekcyjni, tworząc atmosferę i współpracę opartą na rzetelności, zaufaniu i zadowoleniu Państwa i Klientów.

Misja: Dostarczanie innowacyjnych usług i produktów związanych z czekoladą na najwyższym światowym poziomie z jednoczesnym zapewnieniem konkurencyjnej przewagi Klientom firmy.
Wizja: Bycie liderem i ekspertem na rynku usług i produktów czekoladowych w Polsce.

Produkty firmy

Fontanny czekoladowe

 

Urządzenia do popcornu

 

 

 

Temperówki do czekolady