katalog produktów

Caffe Team Sp. z o.o.

Słomińskiego , 19/512, 00-195 , Warszawa
T. +48 22 637 51 96, 0 608 333 777
wyślij wiadomość
Z dużą przyjemnością składam Państwu ofertę współpracy w zakresie dostawy sprzętu gastronomicznego,kaw ziarnistych i mielonych renomowanych wloskich firm takich jak LAVAZZA,PELLINI, LUCAFFE, SEGAFREDO,MANUEL CAFE, ESPRESSTO, ELITE, a także herbat firmy DILMAH.
Firma CAFFE Team Sp.z o.o. istnieje od roku 2008, (wcześniej Black Horses Sp. z o.o. od 2000 roku) zajmujemy się sprzedażą kawy i ekspresów do kawy jak również serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym ekspresów do kawy oraz sprzętu gastronomicznego.
Posiadamy punkty serwisowe i oddziały sprzedaży w Warszawie, Krakowie (Bochnia), Poznaniu, Wrocławiu.
Firma w 2003 roku została autoryzowanym przedstawicielem i sprzedawcą ekspresów do kawy marki Saeco, Jura, La Cimballi i La San Marco a także operatorem firmy Elite Coffe Service,Strauss Caffe Service, Saeco Polska zajmujących się sprzedażą kawy na rynku Ho.Re.Ca
W 2004 roku Firma poszerzyła asortyment produktów podpisując umowę sprzedaży przenośnych kostkarek do lodu firmy Bartscher.
Nasza firma w 2008 roku przeszła całkowitą przemianę, jej celem było przede wszystkim stworzenie profesjonalnego serwisu ekspresów do kawy, nasz serwis jest w stanie obsłużyć klientów w całej Polsce, dojazd do klienta nie jest dłuższy niż 24 h (cała Polska)
Posiadamy autoryzowany serwis gwarancyjny takich marek jak : LA CIMBALI, JURA, SAECO, GAGGIA, G.E.M., VEGA.
Serwisujemy ekspresy takich marek jak: JURA, SAECO, GAGGIA, LA CIMBALI, LA SAN MARCO, FAEMA, BRASILIA, RANCILIO, FUTURMAT, ELEKTRA, VEGA, BEZZERA, ASTORIA i innych marek, także starych do renowacji.
Firma obsługuje lokale gastronomiczne, instytucje biurowe, szkoły, kancelarie adwokackie, instytucje państwowe. Zajmuje się serwisem urządzeń gastronomicznych oraz pełną obsługą klientów tj. doradztwem gastronomicznym, szkoleniem personelu, szkoleniem w zakresie sprzedaży produktów do gastronomii i obsługi urządzeń gastronomicznych.
Naszym atutem jest elastyczność, szybkość a przede wszystkim najlepsze ceny w Polsce.
Zapraszamy do współpracy również klientów spoza wyżej wymienionych regionów oraz dystrybutorów kawy z całej Polski.
Jesteśmy w stanie stworzyć najlepszą ofertę na kawę i ekspresy.
Dołacz do grona naszych zadowolonych klientów!!!