katalog produktów

Cream Sp. z o.o.

ul. Kolejowa, 17, 40-706, Katowice
T. (032) 60 40 700, FAX. (032) 60 40 777
wyślij wiadomość
Z biegiem lat zmienialiśmy się, by sprostać nowym wyzwaniom i wymaganiom coraz szerszego gron naszych klientów. Państwa satysfakcja jest najważniejszym celem, jaki firma Cream stara się realizować każdego dnia.
Zdobyte przez lata doświadczenia zaowocowały sukcesami, które uplasowały firmę Cream w ścisłej czołówce na Polskim rynku urządzeń dla przemysłu spożywczego, a w szczególności urządzeń dla piekarni i cukierni.
Równocześnie obserwacja rynku sprawiła, że postanowiliśmy rozwinąć część gastronomiczną i wyposażać obecnych oraz przyszłych klientów w profesjonalne urządzenia. Swoją uwagę skupiliśmy na najwyższej jakości maszynach do produkcji i prezentacji lodów oraz ekspresach do kawy.
Jakość marek, które reprezentujemy, daje nam pewność, że satysfakcja z zakupionych urządzeń skłoni Państwa do dalszej współpracy z naszą firmą. Pragniemy również zwrócić uwagę na oferowaną przez nas pełną obsługę serwisową. W trosce o naszych klientów zapewniamy profesjonalny całodobowy serwis.
Zachęcamy gorąco do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Mamy nadzieję, że kompleksowa, fachowa obsługa spełni Państwa oczekiwania oraz że docenią Państwo pasję, jaką wkładamy w naszą pracę.

Produkty firmy

Pasteryzator PSK KEL

 

Frezer MANEMATIC KEL

 

Maszyna do lodów włoskich BRIO

 

Maszyna do produkcji kremów i nadzień CREM-O-MATIC

 

Maszyna do bitej śmietany LUCKY PANNA

 

Szokówka HIBER

 

Przechowalnik HIBER

 

Witryny lodowe

 

Zabudowy meblowe

 

Ekspres S1 MiniVivaldi

 

Ekspres S1 Vivaldi

 

Ekspres S5-EK

 

Nadziewarka elektryczna RIEHLE