Zaproszenie na Targi EuroGastro 2018

"Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro to zdecydowanie największa i najbardziej prężna impreza dla profesjonalistów z branży HoReCa"

Zobacz relację filmową z najważniejszych w Polsce targów dla branży HoReCa

21. Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro 2017 oraz 10. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel 2017 gościły 273 wystawców z 15 krajów oraz 19 457 zwiedzających.

Bartosz Peter zwycięzcą 2. edycji CHEF Culinary Cup

NESTLÉ Professional zorganizowało w tym roku drugą edycję konkursu kulinarnego CHEF Culinary Cup pod patronatem Jerzego Pasikowskiego. Finał konkursu odbył się 5 kwietnia 2017 roku na Targach EuroGastro.

XII Festiwal Kuchni Greckiej Teo Vafidisa, Ambasadora Kultury Greckiej w Polsce

Festiwal Kuchni Greckiej jest projektem, opracowanym i wdrożonym przez Teo Vafidisa, Greka z pochodzenia, z zawodu eksperta i doradcę kulinarnego, z pasji – Ambasadora Kultury i Kuchni Greckiej w Polsce.

KULINARNY TALENT 2017 wyłoniony!

6 kwietnia 2017 roku, podczas 21. Międzynarodowych Targów Gastronomicznych EuroGastro 2017 – najważniejszych i największych targów branży HoReCa, odbyła się 9. edycja konkursu Roberta Sowy „Kulinarny Talent 2017”.

TAP–pierwszy piec firmy Tecnoinox wyposażony w dotykowy interfejs

TAP oznacza technologię na usługach zawodowych szefów kuchni, doskonałe narzędzie do rozwiązywania problemów, które ułatwia codzienną pracę w kuchni, pomagając w zarządzaniu jej typową złożonością.

Purena dla HoReCa pod nazwą Puremix

System dyspensyjny PUREMIX do koncentratów PURENA jest przełomową innowacją na rynku, bowiem w jednym urządzeniu mieści wiele operacji przygotowania, chłodzenia i wydawania napojów zimnych.

Blender kuchenny Expeditor™

Profesjonalny blender kuchenny marki Hamilton Beach Commercial wyposażony w wydajny silnik o mocy 3,5KM pozwala na szybkie przygotowanie dowolnej konsystencji produktu w bardzo krótkim czasie.

Dyspenser do napojów marki Rosseto

Elegancki i funkcjonalny dyspenser do napojów marki Rosseto został wykonany z najlepszych materiałów dostępnych na rynku. Aluminiowa obudowa nadaje mu lekkości, a przezroczysty pojemnik na płyn pozwala na fantazyjną prezentację.