Twój wirtualny
katalog produktów

Twój wirtualny
katalog firm

Twój wirtualny
świat HoReCa

Zaproszenie na Targi EuroGastro 2018

"Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro to zdecydowanie największa i najbardziej prężna impreza dla profesjonalistów z branży HoReCa"

 

Zobacz relację filmową z najważniejszych…

21. Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro 2017 oraz 10. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel 2017 gościły 273 wystawców z 15 krajów oraz 19 457 zwiedzających.

 

Bartosz Peter zwycięzcą 2. edycji CHEF…

NESTLÉ Professional zorganizowało w tym roku drugą edycję konkursu kulinarnego CHEF Culinary Cup pod patronatem Jerzego Pasikowskiego. Finał konkursu odbył się 5 kwietnia 2017 roku na Targach EuroGastro.

 

XII Festiwal Kuchni Greckiej Teo Vafidisa,…

Festiwal Kuchni Greckiej jest projektem, opracowanym i wdrożonym przez Teo Vafidisa, Greka z pochodzenia, z zawodu eksperta i doradcę kulinarnego, z pasji – Ambasadora Kultury i Kuchni Greckiej w Polsce.

 

KULINARNY TALENT 2017 wyłoniony!

6 kwietnia 2017 roku, podczas 21. Międzynarodowych Targów Gastronomicznych EuroGastro 2017 – najważniejszych i największych targów branży HoReCa, odbyła się 9. edycja konkursu Roberta Sowy „Kulinarny…

 

TAP–pierwszy piec firmy Tecnoinox wyposażony w dotykowy interfejs

TAP oznacza technologię na usługach zawodowych szefów kuchni, doskonałe narzędzie do rozwiązywania problemów, które ułatwia codzienną pracę w kuchni, pomagając w zarządzaniu jej typową złożonością.

 

Purena dla HoReCa pod nazwą Puremix

System dyspensyjny PUREMIX do koncentratów PURENA jest przełomową innowacją na rynku, bowiem w jednym urządzeniu mieści wiele operacji przygotowania, chłodzenia i wydawania napojów zimnych.

 

Blender kuchenny Expeditor™

Profesjonalny blender kuchenny marki Hamilton Beach Commercial wyposażony w wydajny silnik o mocy 3,5KM pozwala na szybkie przygotowanie dowolnej konsystencji produktu w bardzo krótkim czasie.

 

Więcej

Nowe

WITRYNA

Komat Mieczysław Kozłowski

 

speedbar

Komat Mieczysław Kozłowski

 

meble

Komat Mieczysław Kozłowski

 

masterbar

Komat Mieczysław Kozłowski

 

Ciąg Wydawczy

Komat Mieczysław Kozłowski

 

Bufet FRESH

Komat Mieczysław Kozłowski

 

Bufet chłodniczy premiumCold

Komat Mieczysław Kozłowski

 

Barefoot Wine

E&J Gallo Winery

 

Tomcoex

Aceitunas Cazorla S.L.

 

La Sota

Aceitunas Cazorla S.L.

 


Eksperci radzą

Tomasz Obracaj: Kawa w restauracji - ziarna…

Pierwszy raz spotkałem się z kawą z kapsułki w 1983 roku podczas wizyty w fabryce Lavazza w Turynie, gdzie ówczesny właściciel Pan Emilio Lavazza z dumą przedstawił mi jego wizje przyszłości konsumpcji kawy w domach jako alternatywa dla Bialetti moki.

 

Tomek Habdas: Dlaczego warto zainwestować…

W trakcie przeprowadzania rekrutacji natrafimy na koszty, które od razu można zwymiarować jak i na te, które znacznie trudniej oszacować i nie są aż tak oczywiste.Tracimy głównie czas, czyli jedno z najcenniejszych dóbr jakie jest nam dane. Tracimy je przez nieodpowiednie podejście młodych ludzi do…

 

Kuchnia od kuchni - czyli jak dobrze się…

Zaplecze kuchenne to centrum dowodzenia lokalu gastronomicznego. Współczesna restauracja to nie tylko dobry kucharz, ale i profesjonalny sprzęt z innowacyjnymi funkcjonalnościami. Robert Sowa oraz Jerzy Pasikowski, mistrzowie sztuki kulinarnej, zdradzili jak stworzyć wygodną kuchnię, która ułatwi przygotowanie…

 

Na co warto zwrócić szczególną uwagę,…

Wydawałoby się, że to takie proste - ubranie do pracy. Jednak, kiedy spojrzymy na szeroką ofertę produktów dostępnych na rynku oraz różnorodność miejsc pracy i stanowisk, sprawa się komplikuje.

 

Więcej

Partnerzy

WorldHotel
Tomacaffe
MTTargi